olejový servis

Profesionální výměna olejů a filtrů

15 000 až 30 000 kilometrů. Kouzelný termín pro kontrolu olejového filtru a motorového oleje a pro jejich výměnu dle specifikace výrobce automobilu. Nabízíme profesionální výměnu oleje a filtru včetně záznamu v servisní knížce a ekologické likvidace starého oleje.

01
Rychlé, spolehlivé a levné
vysoce kvalitní oleje a filtry
02
ekologická likvidace použitého oleje
03
zápis servisních prací
04

klimatizace

Profesionální servis klimatizace

Rádi provedeme kontrolu Vašeho systému klimatizace a nezávislého topení tak, aby bylo vždy dosaženo příjemné teploty uvnitř vozidla a zabráněno vniknutí pylu a nepříjemných pachů.

Odvodnění systému
01
doplnění chladicí kapaliny
02
Doplnění oleje kompresoru
03
Test netěsnosti
04
Zkouška tlaku a funkčnosti
05
Výměna kabinového filtru
06

BRZDY

Profesionální servis a údržba brzdových systémů

Zůstaňte v bezpečí a nechte si pravidelně kontrolovat všechny komponenty systémů, které podléhají přirozenému opotřebení při každodenním používání. Kontrolujeme stav dílů, jako jsou například brzdové destičky, brzdové kotouče nebo brzdová kapalina a v případě nutnosti provádíme odbornou výměnu.

Odborná a cenově dostupná montáž originálních náhradních dílů
01
Kompletní řada standardních produktů s kvalitou prvovýroby.
02
Nejmodernější testovací vybavení pro odbornou diagnostiku a opravu
03

STK a emise

Profesionální technická kontrola a měření emisí výfukových plynů

Zajistíme technickou kontrolu a kdykoli během roku také měření emisí. Zákon zde stanovuje dvouletý interval. Celková kontrola Vašeho vozu z hlediska bezpečnosti nezávislým odborníkem a přidělení příslušné nálepky v případě uspokojivých výsledků.

záruční servis

Bloková výjimka EU na Vaší straně

Od 1.6.2010 platí nová „Bloková výjimka“, která vám, zákazníkům autoservisů usnadňuje výběr svého poskytovatele servisních služeb tak, jak je pro vás výhodné. Cílem tohoto nového nařízení je prohloubit hospodářskou soutěž a přinést konkrétní užitek zákazníkům. Majitelé vozů tak budou mít více možností vybrat si, kde si nechají provést opravy a údržbu vozu a jaké náhradní díly budou použity.

Především to znamená, že i po čas záruční doby může zákazník provést opravu nebo servis svého vozidla u samostatného nezávislého servisu a nepřichází tím o záruku u výrobce vozu.

Nezávislé servisy mají v rámci „blokové výjimky“ plné právo na poskytnutí všech prostředků pro opravu od výrobce vozidla. To vše za stejných podmínek jaké má servisní síť výrobce. Můžete tak očekávat 100% profesionální péči.

V případě záručních oprav přináší výjimka možnost výběru kteréhokoli servisu v rámci sítě dodavatele kdekoli v EU, tzn.ne jen konkrétního prodejce, který vůz prodal.

Nová Bloková výjimka platí do 31.5. 2023 pro všechny členské státy EU a měla by být dobrým základem pro vyrovnaný automobilový trh. Záleží ovšem i na nás spotřebitelích, jak ji dokážeme využít a opřít se oni.

havárie

Pojistné události
vyřešíme za vás

Stali jste se účastníky dopravní nehody? Pro poškozené dopravní nehodou jsou veškeré naše služby zcela ZDARMA!

Volejte +420 775 688 237

DOKUMENTY

Co je potřeba
za doklady k vyřízení
pojistné události

Pro úspěšné vyřízení požadujeme pouze nezbytně nutné doklady nutné k nahlášení pojistné události a hladký průběh celého řízení s pojišťovnou. Jedná se o Řidičský průkaz řidiče v době nehody, Občanský průkaz majitele vozu, záznam o nehodě a kopii velkého technického průkazu.

Řidičský průkaz
Řidičský průkaz řidiče v době nehody.
01
občanský průkaz
Občanský průkaz vyžadujeme pouze v případě, že je vůz registrován na rodné číslo.
02
KopiE velkého
technického průkazu
Tento dokument lze dodat zpětně během průběhu opravy.
03
záznam o nehodě
Řádně vyplněný euroformulář, popřípadě záznam od policie.
04
Generali Česká pojišťovna
Klobal
Všeobecná zdravotní pojišťovna
Pillow

partnerské pojišťovny

Pojišťovny, se kterými
spolupracujeme

Jsme smluvními partnery uvedených pojišťoven. Pokud se stanete účastníky dopravní nehody a jste klienty jedné z nich, neváhejte využít naše služby. O vše ostatní se postaráme my.

náhradní vůz

Zapůjčíme
náhradní vozidlo
po dobu opravy

Můžete také využit jedno z našich cenově výhodných náhradních vozidel. Zatímco pracujeme na vašem voze, můžete pokračovat v jízdě za rozumnou cenu nebo v rámci pojištění.